O firmie

  1. Home
  2. /
  3. O firmie

 

Byliśmy pionierami,
jesteśmy liderami

 

Harekat to profesjonalna firma doradcza wspierającą przedsiębiorstwa zainteresowane działalnością na Bliskim Wschodzie. Specjalizujemy się w rynkach Iranu, Afganistanu, Iraku oraz ZEA.

Firma istnieje i funkcjonuje nieprzerwanie od 2011 roku, co czyni nas najstarszą tego typu firmą działająca na polskim rynku.

Dzięki ciężkiej pracy i zaufaniu klientów staliśmy się liderem w swojej klasie.

Znalazło to wyraz m.in. w przyjęciu Harekat w poczet członków irańskiego Stowarzyszenia Inżynierów i Menadżerów.

Praktyka, teoria
i doświadczenie

 

Harekat tworzy grupa profesjonalistów, którzy w Azji spędzili znaczną część swojego życia, a wiedzę akademicką skonfrontowali z praktyką.

Nasza firma zatrudnia i współpracuje ze specjalistami z różnych dziedzin, w szczególności administracji państwowej, prawa, ekonomii, nieruchomości, logistyki, handlu międzynarodowego, stosunków międzynarodowych, dyplomacji, public relations oraz języków regionu.

Dzięki szerokiemu wachlarzowi ekspertów Harekat Consulting jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę wszelkim podmiotom, w każdym sektorze gospodarki regionu.

 


Usuwamy przeszkody

 

Pomimo ogromnych możliwości oferowanych przez gospodarki Bliskiego Wschodu wielu potencjalnych inwestorów obawia się istniejących barier komunikacyjnych i kulturowych, które istotnie mogą stanowić poważny kłopot przy nawiązywaniu relacji gospodarczych. Harekat Consulting jest rozwiązaniem wszelkich problemów z tym związanych.

W ramach naszej działalności oferujemy m.in. wszelkiego rodzaju konsultacje handlowe, analizy prawne i ekonomiczne, pomoc w organizacji wyjazdów biznesowych, profesjonalną obsługę delegacji, pośrednictwo handlowe, usługi z zakresu negocjacji i reprezentacji w terenie oraz obsługę tłumaczeń.

 


 

Wyróżniają nas
sukcesy

 

Harekat posiada w swoim dorobku realizację kilkudziesięciu dużych projektów z różnych sfer doradztwa gospodarczego, m.in., stworzenie strategii wejścia na rynek dużego przedsiębiorstwa przemysłowego, wprowadzenie na rynek produktów z zakresu FMCP, sprzętu medycznego i chemii, wsparcie w przejściu przez procedurę przetargową dla wielomilionowego projektu budowlanego oraz otwarcie filii i biura handlowego. Prócz tego zrealizowaliśmy kilkadziesiąt mniejszych zleceń obejmujących analizy rynku, pośrednictwo handlowe, negocjacje i weryfikacje potencjalnych partnerów.  

Interdyscyplinarność
i podejście proklienckie

 

Eksperci z różnych dziedzin, zarówno z sektora prywatnego jak i publicznego, to gwarancja przygotowania specjalistycznych opracowań wraz z niezbędnymi analizami prawnymi, finansowymi, organizacyjnymi oraz technicznymi. Nasze możliwości zwiększają partnerzy i pracownicy z poszczególnych krajów regionu. Co ważne – nie prowadzimy outsourcingu naszych usług. Nie jesteśmy pośrednikami korzystającymi z miejscowych podwykonawców, lecz całą pracę analityczną i wdrożeniową wykonujemy własnymi siłami, ponosząc wyłączną odpowiedzialność za powierzone zadania

 


Wiemy, że każdy Klient jest wyjątkowy

 

Wiedza i doświadczenie naszego zespołu, połączone z profesjonalnym podejściem owocują elastyczną ofertą, wychodzącą naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagającego odbiorcy.

Jako firma świadcząca kompleksowe usługi doradcze i wdrożeniowe, dostarczamy rozwiązania dostosowane usługi dla szerokiego grona klientów, w tym zarówno lokalnych przedsiębiorstw stawiających pierwsze kroki w Azji, jak i międzynarodowych firm, które chcą rozszerzyć swoją działalność w regionie.

 


 

Lubimy
wyzwania 

 

Klienci Harekat Consulting działają w różnych sektorach gospodarki i należą do podmiotów o różnej wielkości – od małych firm rodzinnych do dużych przedsiębiorstw przemysłowych. Zapewniając im wsparcie zarówno na etapie analiz, projektu, jak i wdrażania opracowanych rozwiązań nasza firma daje pewność minimalizacji ryzyka związanego z nowym przedsięwzięciem na niełatwym terenie.  

Partnerskie
relacje

 

Na każdym etapie współpracy poszukujemy rozwiązań, które doprowadzą do maksymalizacji korzyści firm i instytucji, które nam zaufały. Ponieważ wielkie cele wymagają długofalowej współpracy, w naszych działaniach skupiamy się na kształtowaniu doskonałych relacji. Wierząc w to, że stanowią one podstawę biznesu, wychodzimy naprzeciw najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Dzieląc się bogactwem naszego doświadczenia – oszczędzamy cenny czas klienta i pomnażamy jego zyski.