Nasza misja

Harekat znaczy ruch

Powstanie firmy Harekat Consulting było odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne usługi z zakresu stosunków gospodarczych i naukowych z krajami Bliskiego i Dalekiego Wschodu Wciąż rosnący potencjał gospodarczy i inwestycyjny regionu spowodował znaczący wzrost zainteresowania podmiotów zagranicznych. Jednakże wielu potencjalnych inwestorów obawia się istniejących barier komunikacyjnych i kulturowych, które istotnie mogą stanowić poważny kłopot przy nawiązywaniu relacji gospodarczych.

Wiedza i doświadczenie

Wiedza i doświadczenie naszego zespołu, połączone z profesjonalnym podejściem owocują elastyczną ofertą, wychodzącą naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagającego odbiorcy. Nasza firma działa z powodzeniem od 2011 r. i współpracuje ze specjalistami z różnych dziedzin. Dzięki szerokiemu wachlarzowi ekspertów Harekat Consulting jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę wszelkim podmiotom, w każdym sektorze gospodarki regionu.

Usuwamy bariery

W ramach naszej działalności oferujemy m.in. wszelkiego rodzaju konsultacje handlowe, analizy prawne i ekonomiczne, pomoc w organizacji wyjazdów biznesowych, profesjonalną obsługę delegacji, pośrednictwo handlowe, usługi z zakresu negocjacji i reprezentacji w terenie oraz obsługę tłumaczeń. Wiedza i doświadczenie naszego zespołu, połączone z profesjonalnym podejściem owocują elastyczną ofertą, wychodzącą naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagającego odbiorcy.

Pokażemy Ci możliwości o których jeszcze nie słyszałeś! Pobierz naszą broszurę.