O firmie

  1. Home
  2. /
  3. O firmie

O firmie

Powstanie firmy Harekat Consulting było odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne usługi z zakresu stosunków gospodarczych i naukowych z krajami Bliskiego i Dalekiego Wschodu.
Wciąż rosnący potencjał gospodarczy i inwestycyjny regionu spowodował znaczący wzrost zainteresowania podmiotów zagranicznych. Jednakże wielu potencjalnych inwestorów obawia się istniejących barier komunikacyjnych i kulturowych, które istotnie mogą stanowić poważny kłopot przy nawiązywaniu relacji gospodarczych. Harekat Consulting jest rozwiązaniem wszelkich problemów z tym związanych.

Nasi ludzie = wiedza + doświadczenie

Jesteśmy grupą profesjonalistów, którzy w Azji spędzili znaczną część swojego życia, a wiedzę akademicką skonfrontowali z praktyką. Nasza firma zatrudnia i współpracuje ze specjalistami z różnych dziedzin, w szczególności administracji państwowej, prawodawstwa, ekonomii, gospodarki nieruchomościami, logistyki, handlu międzynarodowego, stosunków międzynarodowych, dyplomacji, public relations oraz lingwistyki regionu.
Dzięki szerokiemu wachlarzowi ekspertów Harekat Consulting jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę wszelkim podmiotom, w każdym sektorze gospodarki regionu.

Nasza działalność usuwamy bariery

W ramach naszej działalności oferujemy m.in. wszelkiego rodzaju konsultacje handlowe, analizy prawne i ekonomiczne, pomoc w organizacji wyjazdów biznesowych, profesjonalną obsługę delegacji, pośrednictwo handlowe, usługi z zakresu negocjacji i reprezentacji w terenie oraz obsługę tłumaczeń. Wiedza i doświadczenie naszego zespołu, połączone z profesjonalnym podejściem owocują elastyczną ofertą, wychodzącą naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagającego odbiorcy.

Nasze analizy i raporty zapoznaj się z próbkami

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z krótkimi raportami i wstępnymi analizami zamieszczonymi na naszej stronie. Pozwolą one przybliżyć naszym Klientom specyfikę regionu, jak również zdobyć podstawowe informacje, będące wstępem do dalszej współpracy. Wszystkie opracowania są unikalnymi tekstami, stworzonymi na potrzeby prezentacji naszej działalności.